papanikolaoutimos1

Το ψηφοδέλτιο της Λαϊκής Συσπείρωσης Αγρινίου

Η «Λαϊκή Συσπείρωση» Δήμου Αγρινίου κατέθεσε το Σάββατο 4 Μάη στο Πολυμελές Πρωτοδικείο Αγρινίου το ψηφοδέλτιό της. Το ψηφοδέλτιο έχει ως εξής:

 

Υποψήφιος Δήμαρχος

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΙΜΟΛΕΩΝ του Παναγιώτη

 

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

Εκλογική Περιφέρεια Αγγελοκάστρου

  1. ΜΠΑΛΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Ιωάννη
  2. ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

Εκλογική Περιφέρεια Αγρινίου

  1. ΑΛΕΞΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Αθανασίου
  2. ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ του Χριστοφόρου
  3. ΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γερασίμου
  4. ΓΚΟΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου
  5. ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  6. ΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
  7. ΖΑΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Μάρκου
  8. ΚΑΓΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του Νικολάου
  9. ΚΑΖΑΡΙΔΗ ΣΟΦΙΑ του Σωκράτη
  1. ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου
  2. ΚΑΡΑΛΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του Νικολάου
  3. ΚΑΡΑΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Νικολάου
  4. ΚΑΤΣΑΝΤΑ ΞΑΝΘΗ του Βασιλείου
  5. ΚΑΤΣΕΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  6. ΚΑΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
  7. ΚΟΚΚΙΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ιωάννη
  8. ΚΟΜΠΛΙΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Ευαγγέλου
  9. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ηλία
  10. ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παναγιώτη
  11. ΛΙΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Επαμεινώνδα
  12. ΛΙΟΚΑΥΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Νικολάου
  13. ΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γρηγορίου
  14. ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
  15. ΜΟΥΡΤΖΙΑΠΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ του Αθανασίου
  16. ΜΠΟΥΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Ευαγγέλου
  17. ΜΥΛΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Παναγιώτη
  18. ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
  19. ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ του Χρήστου
  20. ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  21. ΠΑΓΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Χρήστου
  22. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ανδρέα
  23. ΠΑΠΑΓΑΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του Νικολάου
  24. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βησσαρίωνος
  25. ΠΟΣΟΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννη
  26. ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
  27. ΣΤΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Γρηγορίου
  28. ΤΕΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Μιχαήλ
  29. ΤΖΟΓΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Θεοφάνη
  30. ΤΖΩΡΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΣΩΤΗΡΙΑ του Γεωργίου
  31. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου
  32. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Ανδρέα
  33. ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Χριστοδούλου

 

Εκλογική Περιφέρεια Αρακύνθου

  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιχαήλ
  2. ΚΟΤΟΠΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του Ιωάννη

 

Εκλογική Περιφέρεια Θεστιέων

  1. ΚΑΡΝΑΒΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου
  2. ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Χριστοφόρου
  3. ΚΥΛΑΦΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αθανασίου
  4. ΜΟΥΤΣΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του Γεωργίου
  5. ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θωμά

 

Εκλογική Περιφέρεια Μακρυνείας

  1. ΜΟΣΧΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Βασιλείου
  2. ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου
  3. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του Νικολάου

 

Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης

  1. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Γεωργίου
  2. ΤΡΙΑΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ του Κωνσταντίνου
  3. ΣΚΕΠΕΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Παναιτωλικού

  1. ΤΣΑΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΣΗΔΩΡΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Παραβόλας

  1. ΛΑΖΑΡΙΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Θεοδώρου
  3. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Θωμά

 

Εκλογική Περιφέρεια Παρακαμπυλίων

  1. ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου

 

Εκλογική Περιφέρεια Στράτου

  1. ΑΡΓΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Αναστασίου
  2. ΓΚΑΜΠΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Χρήστου
  3. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Γρηγορίου
  4. ΣΚΑΒΑΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Ιωάννη

 

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

Κοινότητα Αγγελοκάστρου

Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι

  1. ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ
  2. ΓΚΕΒΕΤΖΕΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  3. ΚΑΠΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΚΑΡΑΝΔΡΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΜΑΝΔΕΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ  του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΜΠΟΥΤΙΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Κοινότητα Κλεισορευμάτων

Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι

  1. ΓΟΡΓΟΛΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΞΗΡΟΥ ΟΛΓΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  4. ΠΛΕΞΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΤΟΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΦΛΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Κοινότητα Αγίου Κωνσταντίνου

Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ- ΜΑΡΝΕΖΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  2. ΔΑΒΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΖΑΡΑΪΔΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ
  4. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  5. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  6. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  7. ΜΑΣΤΑΥΡΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΚΟΣΜΑ

Κοινότητα Αγρινίου

Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι

  1. ΑΛΕΞΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΑΛΕΞΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
  4. ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  5. ΛΟΥΝΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  6. ΜΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΜΠΑΡΤΣΩΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  8. ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  10. ΞΑΞΙΡΗ ΖΩΪΤΣΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  11. ΤΑΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΘΩΜΑ
  12. ΤΖΕΡΤΖΕΜΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  13. ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Κοινότητα Καλυβίων

Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι

  1. ΚΑΡΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΚΑΡΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ
  3. ΜΑΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΜΑΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΑΚΥΝΘΟΥ

Κοινότητα Γραμματικούς

Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι

  1. ΑΛΕΡΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  3. ΚΟΥΖΕΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΚΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  5. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΤΙΕΩΝ

Κοινότητα Καινούργιου

Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι

  1. ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΚΑΤΣΟΥΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΥ ΟΛΓΑ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΣΟΡΟΒΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  9. ΤΑΣΙΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  10. ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  11. ΦΛΩΡΟΣΚΟΥΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Κοινότητα Παναιτωλίου

Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι

 

  1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΖΑΡΜΠΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  6. ΠΑΛΟΥΜΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
  7. ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΤΣΑΜΠΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΣ

Κοινότητα Γαβαλούς

Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι

  1. ΑΥΖΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΑΥΖΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ
  3. ΓΙΑΛΙΑ ΑΡΣΕΝΟΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΚΙΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  5. ΣΟΥΦΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

Κοινότητα Παραβόλας

Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι

  1. ΚΟΛΙΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΠΑΤΟΥΛΙΑ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ